Львівський міні-зоопарк

Мало хто знає, але зовсім недалеко від центру Львова живуть екзотичні тварини, а дарма! Лами, поні, мавпи, крокодил - і це далеко не увесь список мешканців Львівського еколого - натуралісттичного центру, що на вул.Кубанський 12.
Львівський міні-зоопарк

Сьогодні у міському міні-зоопарку живе понад 130 видів тварин. Пара лам, поні, овечки, енотовидні собаки, червонокнижні орли, на додаток сотні видів рибок. Є й мавпочка Чіта - з нею бажаючі можуть сфотографуватися. Чіті вже 15 років, однак вона й надалі залишається улюбленицею дітлахів. На Кубанській живе і відомий на весь Львів бабак - Мишко. Кожного 15-го лютого тварина віщує нам якою буде весна, якщо прокинеться і засвистає - то тепло прийде скоро, якщо ж ні - то зима затягнется. А тим кому не страшно - може поспостерігати за зміями, ящірками, крокодилом та навіть павуками. Приходити до еко-натуралістичного центру можна щодня з 10.00 ранку до 18.00 вечора. Вхід - безкоштовний.

Львівський еколого-натуралістичний центр був створений у 1975 році. З 1987 року розміщений на вул. Кубанській, 12, у будинку, першим господарем якого був видатний польський вчений (зоолог, етнограф, лінгвіст), перший професор зоології Львівського університету – Бенедикт Іванович Дибовський.

Львівський еколого-натуралістичний центр - це позашкільна установа, тож тут під час навчального року постійно проводять екскурсії для школярів. Головне завчасно домовитись із працівниками центру. Екскурсії безкоштовні, однак у самому центрі розставлені скриньки, у які добровольці роблять пожертви. Із цих грошей працівники купують їжу та все необхідне для догляду за тваринами. У позашкільний час у центрі функціонують різноманітні гуртки екологічного спрямування, кожен може вибрати собі свій напрям. А напрямів чимало - понад тридцять.

Про дошкільнят тут також подбали. З першого вересня для малечі відкривається екологічний садок "Зернятко". Дітки віком від 4 років зможуть подружитись із тваринками - годувати їх та допомагати доглядати. Також кожен малюк отримає свою рослинку, яку посадить в горщик і про яку муситиме дбати - підливати та пересаджувати. Еко-садок буде працювати з 9.00 ранку до 13.00 дня. Впродовж цих чотирьох годин діти будуть також розмовляти англійською та ходити на різноманітні майстер-класи. Садок "Зернятко" - безкоштовний, однак батькам доведеться здати гроші на розхідні матеріали та перекус для дітей. Варто зауважити - що кількість місць - обмежена. Тож кого цікавлять деталі дзвоніть - за ось цим телефоном 276-14-19.

Львів, вул. Кубанська, 12
(032) 276-14-19