Львівська обласна дитяча бібліотека

Чи є таке місце, яке було б не нудним, комфортним для мами і дитини та безкоштовним водночас? Наша відповідь: є! І це Львівська обласна дитяча бібліотека.
Львівська обласна дитяча бібліотека

Восени, коли погода надто мінлива і часто прохолодна, важко знайти місцину, де б з малечею можна було б весело і цікаво провести час. Ось, наприклад, у Львівській обласній дитячій бібліотеці, яка знаходиться в центрі Львова на вулиці Винниченка 1, завжди раді діткам будь-якого віку. Тут справді знайдеться заняття для кожної дитини. Та що тут казати, адже у цю "чайлдфрендлі" бібліотеку навіть з домашніми улюбленцями можна приходити! Для зовсім маленьких відвідувачів є пеленальний столик і місце для візочків на 1-ому поверсі. Тут відкрито щодня, окрім суботи, з 9 до 18 у будні та з 10 до 17 в неділю.

читальний зал

У читальному залі можна почитати чи порозглядати різноманітні та цікавезні книги – з лупою, рухомими деталями тощо. Або ж просто можна погратися у настільні ігри чи
різноманітними іграшками.

книги на абонемент

Звісно, у бібліотеці можна взяти на абонемент книги (до місяця часу). Це дуже хороший варіант, коли дитина любить багато читати і їй слід змінювати часто асортимент, коли не знаєш чи сподобається книга дитині тощо. Для того щоб дитина стала читачем, мамі чи тату слід взяти свій паспорт. Все дуже просто.

читання з тваринами

А ще в бібліотеці є різноманітні гуртки для дітей різного віку, наприклад: малювання, театр, орігамі, студія юних поетів, дитячий садок «Левеня», клуб для немовлят «Аквадіти». Чудова можливість навчитися чогось нового і знайти нових друзів.

ніч в бібліотеці

Дуже часто в бібліотеці відбуваються різні заходи такі,як: «Ніч у бібліотеці» чи проект «ЕкоБібліотека» та інші.

Відомий педагог В. Сухомлинський казав: «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною».

Тому проводьте більше часу у бібліотеках, вчіть дітей любити книги, бо це не лише модно сьогодні, але й захопливо і цікаво!

Фото: Христина Одуха та
з офіційної публічної сторінки бібліотеки

Львів, вул. Винниченка, 1
235-87-48