Куди піти

Пропонуємо Вам відвідати нові або добре забуті старі місця!

Місце, звідки повертаєшся добрішим

У ведмежому притулку "Домажир" щасливо продовжується історія не одного ведмедя. Потап, Настя, Машутка, Бодя, Христина, Тайсон, Маня - ті, кого наразі вдалось порятувати від жорстокого поводження їхніх власників, переселити з кліток у максимально природні умови та надати психологічну реабілітацію. Це місце однозначно стане улюбленим як для маленьких так і дорослих львів'ян.

Львівська обласна дитяча бібліотека

Чи є таке місце, яке було б не нудним, комфортним для мами і дитини та безкоштовним водночас? Наша відповідь: є! І це Львівська обласна дитяча бібліотека.

"Світ танків" по-львівськи

Якщо Ви ж хочете роздивитись і дізнатись більше про воєнний транспорт, Вам слід сходити на Львівський бронетананковий завод. Місце, де ремонтують привезену з війни змалану техніку: танки, бойові та розвідувальні машини. А ще тут створюють унікальні, єдині в Україні бронеавтомобілі "Дозор". Захопливо на бронетанковому заводі і дівчаткам, а от хлопчиків важко "відірвати" від представленної тут техніки бойового призначення.

Львівський міні-зоопарк

Мало хто знає, але зовсім недалеко від центру Львова живуть екзотичні тварини, а дарма! Лами, поні, мавпи, крокодил - і це далеко не увесь список мешканців Львівського еколого - натуралісттичного центру, що на вул.Кубанський 12.