Кві 01, 2016

Технічна студія "Винахідник"

Наша студія - це всеукраїнська мережа дитячих центрів, де діти 3-16 років навчаються від навчальних конструкторів LEGO Education до робототехніки.

Технічна студія "Винахідник"
Адреса:

м. Львів, пр. Чорновола 67Г, торгово-офісний центр "ІнтерСіті"

Контактний телефон:
Інтернет сторінка:
http://vynahidnyk.org/lviv/
Карта розташування:

Курси розробляють досвідчені та прогресивні методисти компанії Пролего, які щороку представляють дітям нові курси. Викладацький колектив мережі студій складається понад зі 100 талановитих педагогів.

Життя студії є завжди цікавим та насиченим – щоденні заняття, конкурси, підготовка та участь в наукових змаганнях: Всеукраїнському фестивалі робототехніки ROBOTICA, Всесвітній олімпіаді з робототехніки, WRO, міжнародних змаганнях FLL.

Влітку діти мають змогу відпочити в Лего – таборах під Києвом та в Карпатах.

Технічна студія "Винахідник" бачить своєю місією розвиток та навчання дітей за допомогою інноваційних методів освіти. Безперечним цінностями компанії є розвиток у дитини цікавості до навчання та пізнання світу, креативності, віри у свої сили, вміння працювати у команді та реалізовувати успішні проекти. Ми щодня вчимо тому, що знадобиться дитині в майбутньому, і тому, що допоможе стати їй впевненою та щасливою уже сьогодні.