#task-22

Дитячий майданчик, вул. Героїв УПА, 80

Реконструювати

Інформація про статус цієї задачі

Виконано

Дата створення задачі

Чер 28, 2016

Адреса:

l вул. Героїв УПА, 80

Додаткова інформація

1. В пісочниці потрібно прибити дошку. 2. Відремонтувати 2 великі качелі (на ланцах) 3. Відремонтувати гойдалку ( змазати, закрутити болти, забрати покришки, що вкопані в землю і зробити нормальну амортизацію). Якщо цього не зробити, то краще існуючу гойдалку взагалі демонтувати. 4. Встановити ще як мінімум 3 смітники 5. Відремонтувати лавку ( вставити недостаючі елементи лавки) 6. Відремонтувати одну з малих гойдалок, а саме припаяти один з поручнів 7. Забрати кусок бетонної конструкції, що є одразу біля майданчика Фотографії обов'язково будуть додані.

Подано заяву до ЦНАП 23.06.2016

Майданчик зареєстрований на вул. Героїв УПА, 76

Відповідь на заяву від ФРА 13.07.2016

Можу підтвердити, що певні роботи були виконані, а саме: 1. Полагоджена дошка в дитячій пісочниці 2. Відремонтована велика гойдалка ( вставлена дошка, замінений ланц). Проте вже через декілька днів, замінений ланц був поцуплений, гойдалка знову не функціональна. Але це вже питання до місцевих рагулів, які з настанням темряви, обирають майданчик як місце побухати і насрати (вибачаюсь за прямоту, але кажу як воно насправді є). 3. Замінені дошки на великій конструкції.

Але на цьому можна поставити крапку. В загальному, як зовнішній вигляд так і зручніть майданчика залишають бажати кращого. 

З недоліків, хотів би відмитити: 1. Кожного ранку - свіжий бруд - свіже сміття і гори свіжих бичків, особливо в пісочниці. Як на мене, патруль вечером туди не заходить, освітлення там немає, а це в свою чергу відмінне середовище для активного відпочинку місцевої рагульні. 2. Бетонні конструкції і фундамент на території майданчика. Пояснювати їх небезпеку для дітей, я впевнений, не потрібно.3. Недостатня кількість смітників. Нажаль, не всі люди у нас маючи 2 здорових ноги і руки, здатні пройти лишніх 10-20 метрів, щоб викинути сміття у смітник. Мабуть травма головного мозку :)4. Освітлення майданчика. Воно просто відсутнє!

Можу підтвердити, що певні роботи були виконані, а саме:
1. Полагоджена дошка в дитячій пісочниці
2. Відремонтована велика гойдалка ( вставлена дошка, замінений ланц). Проте вже через декілька днів, замінений ланц був поцуплений, гойдалка знову не функціональна. Але це вже питання до місцевих рагулів, які з настанням темряви, обирають майданчик як місце побухати і насрати (вибачаюсь за прямоту, але кажу як воно насправді є).
3. Замінені дошки на великій конструкції.
Але на цьому можна поставити крапку.
В загальному, як зовнішній вигляд так і зручніть майданчика залишають бажати кращого. 
З недоліків, хотів би відмитити:
1. Кожного ранку - свіжий бруд - свіже сміття і гори свіжих бичків, особливо в пісочниці. Як на мене, патруль вечером туди не заходить, освітлення там немає, а це в свою чергу відмінне середовище для активного відпочинку місцевої рагульні.
2. Бетонні конструкції і фундамент на території майданчика. Пояснювати їх небезпеку для дітей, я впевнений, не потрібно.
3. Недостатня кількість смітників. Нажаль, не всі люди у нас маючи 2 здорових ноги і руки, здатні пройти лишніх 10-20 метрів, щоб викинути сміття у смітник. Мабуть травма головного мозку :)
4. Освітлення майданчика. Воно просто відсутнє!
Наразі додаю фото по факту проведення ремонтних робіт. 
Сьогодні-завтра пришлю фото недоліків, про які йшлось вище
Дитячий майданчик, вул. Героїв УПА, 80
Пропозицію або скаргу щодо недоліків на дитячих майданчиках подати тут.