Січ 29, 2018

"Включайся!" Підсумки)

"Включайся!"    Підсумки)

Останній місяць був дуже плідним, особливо для матусь, які відвідували програму розвитку для мам "Включайся". Практичні семінари, майстер-класи та зустрічі з успішними людьми. Знайомства, розмови за кавою, емоції, висновки, запитання та розуміння того, що ти не одна і проблеми твої цілком вирішувані. Лише варто не боятись "Включитись" в повноцінне, цікаве, творче життя. Відключивши страх, зробити крок назустріч собі.

Світлина від ГО "Батьки в дії".
Проект вдруге організовано та реалізовано у Львові за ініціативи ГО "Батьки в дії" та Пташеня. Дитячий простір. Його мета - зламати стереотип в суспільстві та в першу чергу серед самих жінок про те, що сімейне життя обмежує можливості жінки. Показати шляхи та способи реалізації себе як успішної мами та працюючої жінки. Стимулювати повернення мам до професійного життя чи започаткування власних суспільних чи комерційних ініціатив.

Світлина від ГО "Батьки в дії".
Найперше хочемо подякувати нам - всім, учасникам, які хочуть руху вперед. Дякуємо за гостинність Львівській Обласній біблітеці для юнацтва, , її щирим працівникам та особисто Тані Пилипець. Дитячому центру розвитку й дозвілля "Під спільним дахом" (бібліотека № 19 ЦБС для дітей м. Львова) та особисто пані Ларисі за надані можливості для реалізації програми - приміщення та бібліонянь! А також за місце для ранкових зустрічей Копальні кави.

Світлина від ГО "Батьки в дії".
Неймовірним спікерам, які надихали нас щотижня особистим прикладом та планом дій: Соломії Чубай, Тані Пилипець, Юлі Гвоздович, Олі Шишак, Анні Замостній, Наталі Табачин, Христині Дикун, Жаку Жаб'є, СОфії Влох, Аллі Заяць, Марії Олійник, Наталі Піпі, Олі Садосі за теплі та корисні зустрічі! А також Христині Шабат за організацію та Соломії Новікевич, Софійці Жук-Чолій та Мар'яні Наливайко-Лозинській, за допомогу і підстраховку

Світлина від ГО "Батьки в дії".
Дякуєм всім за ваш час. Ви надихали. Кожен з нас почерпнув корисне і надихнувся від лекторів та один від одного! Це був неймовірно корисний час. Віримо, що зустрінемо ще!

Світлина від ГО "Батьки в дії".

"Програма перевершила усі мої сподівання! 80% з того, про що ми говорили я вже знала, але в щоденному побуті не було часу про це всерйоз задуматись. Дуже вдячна всім спікерам, за те що кожен з них зміг достукатися до мене. Кожен чимось зачепив і дав поштовх для руху та розвитку. Обов'язково піду на наступні такі зустрічі, навіть якщо спікер чи теми будуть ті ж. - Мар'яна Андрухів, учасниця програми