Лип 08, 2016

Що потрібно, аби встановити дитячий майданчик

Часто батьки виявляють ініціативу встановлення дитячого майданчику на певній території. А ще частіше постає питання, а що ж слід зробити для цього? Чи є якась покрокова інструкція? Наша відповідь - є!

Що потрібно, аби встановити дитячий майданчик

Для того, щоб встановити дитячий майданчик, необхідно:

 1. Звернутися письмово в управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та дізнатися, чи адреса майданчика є в схемі розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Львова.
 2. Якщо земельна ділянка, на якій планується встановити ігровий майданчик, внесена до схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Львова, потрібно подати звернення про встановлення дитячого майданчика в управління молоді, сім’ї та спорту.
 3. Якщо в схемі розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків не зазначено адреси, за якою планується встановити майданчик, мешканцям потрібно звернутися в ЛКП та отримати погодження на розміщення ігрового майданчика на відповідній території. Якщо ЛКП не відреагувало, можна подати заяву-скаргу до районної адміністрації.
 4. Після отримання погодження від ЛКП чи районної адміністрації потрібно подати звернення на ім’я начальника управління архітектури Львівської міської ради про надання викопіювання земельної ділянки з генерального плану міста.
 5. Подати звернення на ім’я начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради про надання правового статусу земельної ділянки.
 6. Отримавши відповіді від управління архітектури та управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, потрібно подати письмове звернення на ім’я голови постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення для отримання погодження на внесення ігрового майданчика в титульний список ігрових майданчиків, які будуть облаштовуватись у поточному році.
 7. Зібравши усі документи для встановлення ігрового майданчика, потрібно подати письмове звернення та документи на ім’я начальника управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Перелік документів, які необхідно подати для встановлення ігрового майданчика:

 • Заява-звернення мешканців прилеглої території про встановлення ігрового майданчика на відповідній території;
 • Погодження розміщення ігрового майданчика на відповідній території від ЛКП;
 • Правовий статус земельної ділянки (управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин);
 • Викопіювання земельної ділянки з генерального плану міста (управління архітектури);
 • Витяг з протоколу засідання постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення.
Як отримати кошти на побудову майданчику: 
 • Чекати коли виділять кошти з міської казни
 • Зібрати потрібну суму зі зацікавлених осіб (збудувати разом)
 • Виграти грант
 • Залучити спонсорів