Жов 28, 2016

Проект Дитячий простір на території скверу Святого Юра

Сквер Святого Юра - один з найбільш відвідуваних паркових зон у Львові. Адже знаходиться в серці самісінького міста. Завданням команди "Батьки в дії", створити простір, який буде перш за все безпечним та цікавим для дітей. Який гармонійно вливатиметься в життя скверу. То ж ми зареєстрували проект "Дитячий простір у сквері Святого Юра" на бюджет міських ініціатив. Ми розраховуємо на ваші голоси, за для маленьких львів'ян!

Проект Дитячий простір на території скверу Святого Юра

Проект "Дитячий простір у сквері Святого Юра", який ГО "Батьки в дії" подали на бюджет міських ініціатив, передбачається створення дитячого простору із максимальним використанням елементів із природних матеріалів, різного рельєфу із зачіпками і перелазами для просторового розвитку дитини та кількох ігрових елементів.

Нашим завданням є створити природній та екологічний дитячий простір, що вигідно вирізнятиметься на фоні більш як п'ятиста типових дитячих майданчиків Львова.

Що  таке Бюджет участі? Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Ми просимо проголосувати за малий проект "Дитячий простір у сквері Святого Юра". Яким чином можна віддати свій голос? Є два варіанти:

  • Проголосувати на сайті. Зареєструйся, за допомогою банківської картки (банківський сервіс BankId автоматично підтвердить особу громадянина України), вибирай проект зі категорії "Навколишнє середовище", Галицького району, шукай: "Дитячий простір у сквері Святого Юра", тисни ГОЛОСУВАТИ.
  • Або проголосуй у пункті підтримки. Прийди з паспортом та ідентифікаційним кодом (підтвердження громадянина України) в пункт голосування, що знаходиться найближче від твого дому, а це ЦНАП. Отримай код, питайся у вікні Інформація. Завдяки якому заходь на сайт. Вибирай проект зі категорії "Навколишнє середовище", Галицького району, шукай: "Дитячий простір у сквері Святого Юра", тисни ГОЛОСУВАТИ.

У кожного є можливість віддати свій голос за один великий проект та один малий. За кількістю голосів буде визначено кому саме буде надана потрібна сума! На сайті Громадських проектів, є можливість спотсерігати за голосуванням та відповідно виконанням всіх проектів.

Отже, проголосуй за "Дитячий простір у сквері Святого Юра", у 2017 році отримай Нетиповий дитячий майданчик. Який буде містити гірку, декілька горбів із зачіпками і перелазами. Все для просторового розвитку дитини та безпечного відпочинку!

Проект - Дитячий простір у сквері Святого Юра