Колонки

Видимість на дорозі або як забезпечити безпеку вашої дитини?


Оксана Кучер: "Амбіції мають бути у всіх і зажди, бо це каталізатор розвитку"

Кожна людина відкривається з іншого боку, коли займається улюбленою справою. Оксана Кучер цю тезу своїм прикладом ще раз підтвердила.

Проект "Успішні мами"

У кожного з нас є якісь уявлення про успішну жінку. Але ще досі існує чомусь стереотип, що бути успішною мамою на теренах України практично нереально. Наше завдання спростувати цей міф і познайомити Вас із звичайними, не зірковими матусями, які не просто надихають, а по-справжньому захоплюють.

Чому Луцькому пологовому "вдалося"?

Їхати до чужого міста, щоб народити дитину – такий екстремальний «туризм» уже кілька років є популярним серед львів’янок. Хамство медперсоналу, «ціни» на послуги лікарів, акушерок, медсестер і навіть санітарок, м’яко кажучи, некомфортні побутові умови, - усе це стає причиною того, що майбутні матері наважуються на передпологові вояжі до Луцька, Житомира та інших міст. Нам хотілось на власні очі побачити різницю і для цього «Батьки в дії» нещодавно побували у Луцькому пологовому будинку, поспілкувалися з лучанками та головним лікарем Михайлом Токарчуком.

Наталія Орел: "Це чудове відчуття, коли ти можеш самостійно вийти з під’їзду, прогулятися і, зрештою, соціалізуватися"

Слово «слінг» викликає у людей різні асоціації. Багато уявляють собі доісторичні часи, де дітей носили примотаними до мами в якійсь тканині. Справді, слінги мають давнє походження, але сьогодні вони модифікувалися не лише у зручні «девайси» носіння дитини, але й у стильні аксесуари. Про це та більше нам розповість львівський слінгоконсультант Наталія Орел.

Голландія, дружня до дітей: нотатки для Львова

Мала нагоду протягом кількох днів побувати у Нідерландах - одній із найбільш розвинених країн Євросоюзу. Можна багато говорити про велотранспорт, економічну унікальність і працездатність голандців, але зараз трішки про мій інтерес, а саме дитячу та сімейну інфраструктуру в громадському просторі міст Голандії.