Колонки

Пологові Львова: змовчати не можна змінити (Частина 1. Поточна ситуація)

Моєму сину Матвію уже скоро буде 4 роки, та я досі маю дуже яскраві спогади про ті п’ять днів, коли він народився. Напевно, така підвищена чутливість була через природні інстинкти і гормони, але в тому числі і через перебування у новому середовищі в пологовому будинку, де ти починаєш бути мамою..

Проект Дитячий простір на території скверу Святого Юра

Сквер Святого Юра - один з найбільш відвідуваних паркових зон у Львові. Адже знаходиться в серці самісінького міста. Завданням команди "Батьки в дії", створити простір, який буде перш за все безпечним та цікавим для дітей. Який гармонійно вливатиметься в життя скверу. То ж ми зареєстрували проект "Дитячий простір у сквері Святого Юра" на бюджет міських ініціатив. Ми розраховуємо на ваші голоси, за для маленьких львів'ян!

Слінготатусі. Як спростити прогулянки з малюком своєму чоловікові.

«Ти спакував підгузники? А змінний одяг? І не забудь взяти пеленочку!» - нагадую я своєму чоловікові, поки збираємося на весілля. Цей рік видався врожайним на нові сім’ї, тож ми усім сімейством чемно відгуляли усі забави.

Подаруй садку майданчик!

Проект облаштування дитячих майданчиків у садках м. Львова (2016)

Топ - 15 лайфхаків для матусь

Чи бувало, що вам підказували, що робити у тих чи інших випадках з вашим дитям? А ви навіть не вірили, що якісь “прийомчики” справді можуть допомогти, коли малюк плаче чи не слухає! Пропонуємо вам добірку дієвих порад від матусь, що використовують їх повсякдень!

На яких майданчиках граються наші діти? (Огляд Франківського, Шевченківського та Залізничного районів)

Раніше ми публікували огляд майданчиків Личаківського, Сихівського та Галицького районів, а тепер проаналізуємо стан Франківського, Шевченківського та Залізничного.