Колонки

Поєднати непоєднуване: знайти час на мрію

Чи думали ви колись про те, аби займатися з дитиною однією справою? А як поєднати захоплення і вписатися у жорсткий графік? Історія однієї маленької дівчинки і її мами, яка спробувала детальніше з'ясувати чому її донечка так любить балет і, водночас, присвятити собі трохи часу.

Пологові Львова: які зміни за 2 роки?

Два роки тому про пологові будинки Львова говорила вся Україна… Ця тема стала такою гучною абсолютно природно: львівським жінкам гостро боліла проблема акушерських послуг та стану пологових у місті.

"Включайся!" Підсумки)


Христина Одуха: «Подорожі з дітьми – це цікаво й неважко»

"Материнство дуже “прокачує” нас, змінює світогляд, змушує подорослішати і виставити пріоритети. Подорожі з дітьми – це цікаво і неважко, принаймні не важче, ніж бути з дітьми вдома чи поїхати до бабусі. Декретна відпустка – це чудовий час для пошуку однодумців, нових захоплень і проектів" - Khrystyna Odukha одна із засновниць нашої ГО в інтервю для Zruchno Travel

"Перший дзвоник" без піару

Нещодавно батьківська спільнота Києва поширила в мережі Facebook звернення до владних осіб усіх рівнів і скликань з проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів із їх присутністю 1 вересня у навчальних закладах. Ми приєднуємось до звернення та просимо владних осіб міста Львова та області забезпечити школярам справді їхнє свято, не перетворюючи шкільні подвір'я на власні піар - платформи.

Якщо ви мама і ваші права порушують

Народивши, кожна з нас зіштовхується з принизливими ситуаціями, коли немає де замінити немовлятку памперс, коли в торговому центрі необхідно шукати спеціальних людей з ключами від кімнати матері та дитини, коли з візочком не впускали в транспорт чи в метро відмовлялись вимикати підйомник.